Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną


Zaproszenie na II TIKON

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

zaprasza do udziału w

II KONFERENCJI
Technologie Informacyjno-Komunikacyjne
dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

pt. „PROFILAKTYKA I WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ DOŚWIADCZAJĄCYCH SKUTKÓW PRZEMOCY I PRZESTĘPSTW W INTERNECIE”

Konferencja odbędzie się 17 września 2019 r. (wtorek) w godz. 9.30-15:00 w Centrum szkoleniowo-konferencyjnym Przestrzeń from Facebook,  Warszawa, ul. Koszykowa 61

W październiku tego roku Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną kończy realizację dwuletniego projektu pn. „Edukacyjne wsparcie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną doświadczających skutków przemocy i przestępstw w internecie”, finansowanego z Programu Erasmus+ Edukacja Dorosłych. Na konferencji zostaną zaprezentowane rezultaty projektu, m.in. publikacje oraz komunikator wspierający osoby z dysfunkcjami mowy. W czasie konferencji odbędą się także warsztaty komputerowe dla chętnych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Konferencji TIKON.

Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się na konferencję poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego. Link do formularza: https://forms.gle/ofgnz9Em2uvHtpBm8

Do pobrania:

program konferencji

zaproszenie na II TIKON

UWAGA ZMOTORYZOWANI! Niestety, Przestrzeń from Facebook nie dysponuje parkingiem. Najlepiej zostawić samochód na parkingach w okolicy, np. na Placu Konstytucji. Jest to strefa płatnego parkowania. Można płacić m.in. z aplikacji SkyCash. Można też pozostawić samochód poza strefą płatnego parkowania i dotrzeć komunikacją miejską. Tu (jakdojade.pl) można sprawdzić trasę dojazdu transportem publicznym.

logo Be.Safe

loga Erasmusa

 

Comments are closed.