Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną


Canva – program graficzny dla każdego

Prosty w obsłudze program do tworzenia grafik oferuje bezpłatnie wersję premium dla zarejestrowanych organizacji non-profit oraz placówek oświatowych!

Aplikacja Canva to bezpłatne narzędzie, które umożliwia tworzenie różnego rodzaju grafik od planów lekcji, dyplomów, świadectw, prezentacji, po plakaty i infografiki. Dzięki łatwej w użyciu funkcji „przeciągnij i upuść”, stworzenie ulotki lub dyplomu, to kwestia kilku minut. Możemy dodawać obrazy i ilustracje o wysokiej jakości, wybierać czcionkę z setki dostępnych i dostosować kolory. To wszystko z użyciem kilku kliknięć.
W Canvie zaprojektujesz samodzielnie grafiki na Facebooka, stworzysz efektywny baner lub infografikę, zaprojektujesz wizytówki, a za pomocą kreatora plakatów, który zawiera setki szablonów zaprojektowanych przez zespół zawodowych projektantów stworzysz swój własny plakat na różne okazje https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/plakaty/. Tak przygotowane grafiki można umieścić na stronie internetowej, Facebooku lub po prostu wydrukować.

Comments are closed.