Rozpoczęła się rejestracja dla NGO w Systemie iPFRON+

Fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, kościelne osoby prawne, kluby sportowe, spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie działają w celu osiągnięcia zysku już teraz mogą złożyć wniosek o zarejestrowanie swojej instytucji w Systemie iPFRON+, https://ipfronplus.pfron.org.pl/.

Jak najszybsze złożenie wniosku o zarejestrowanie umożliwi, po ogłoszeniu konkursu, rozpoczęcie tworzenia wniosku od pierwszego dnia naboru. Po zatwierdzeniu instytucji w Systemie, Wnioskodawcy będą mogli korzystać z nowego sposobu ubiegania się o dofinansowanie z Funduszu.

W przypadku pytań lub wątpliwości pomocą służyć im będą konsultanci infolinii pod numerem telefonu 800 007 140, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Przedstawiciele instytucji, którzy nie przeszli szkoleń z nowego systemu, mogą to zrobić korzystając z filmów instruktażowych zamieszczonych na kanale YouTube iPFRON+ (https://www.youtube.com/watch?v=exg1EGKjx_Q&list=PLpXRKlm-BOE4TbgWTeV53u6GrP6uliRhu) lub z platformy edukacyjnej iPFRON+ https://edukacja.pfron.org.pl/.