Centrum Pozytywnej Energii zaprasza na warsztaty w Warszawie

Centrum Pozytywnej Energii z Poznania to miejsce które powstało we wrześniu 2018 roku jako miejsce do kompleksowego wsparcia Rodziców i Opiekunów Dzieci Wyjątkowych (czyt. z niepełnosprawnością).

Główne cele naszej działalności to między innymi wsparcie mentalne rodziców i opiekunów, organizowanie warsztatów i wykładów o zróżnicowanej tematyce, zwrócenie uwagi na zdrowe rodzeństwo, współpraca z doświadczonymi wolontariuszami którzy wspierają rodziców w opiece nad dzieckiem, możliwość skorzystania ze wsparcia specjalistów takich jak m.in. psycholog, psychoterapeuta, dietetyk.

Nie sposób opisać całego szeregu naszych działań dlatego jeśli chcecie bliżej nas poznać odsyłamy do naszej strony internetowej https://www.centrumpozytywnejenergii.com/ oraz profilu na facebooku https://www.facebook.com/centrumpozytywnejenergii/.

Dzięki współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urzędem Wojewódzkim miasta Poznania oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej mamy możliwość przeprowadzania warsztatów i wykładów dla Rodziców Dzieci Wyjątkowych z całej Polski.

Warsztaty Szczęśliwy rodzic to szczęśliwie dziecko

KIEDY: środa 13 listopada – czwartek 14 listopada 2019

CZAS TRWANIA: Cały dzień

GDZIE: Warszawa, ul. Wirażowa 124, Go COOK Akademia Kulinarna

CENA: 10 zł za udział w dwudniowych warsztatach (Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych)

LINK DO REJESTRACJI I ZAPISÓW: https://cpe.iloveziemek.stronazen.pl ( w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z rejestracją prosimy o kontakt pod numerem tel 61 221 98 62)

Harmonogram:

13 listopada 2019 r.

10:00-11:30 Wykład: Wpływ jedzenia na nasze zdrowie

11:30-15:30 Warsztaty Kulinarne: Szybko, Zdrowo, Sezonowo

16:00-17:00 Wykład: Słodkie życie bez cukru

14 listopada 2019 r.

9:00-13:00 Warsztaty: Zdrowe słodycze – także bez glutenu

13:00-15:00 Wykład: Stres zmora dzisiejszych czasów

Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ ! Liczba miejsc ograniczona.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030