Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną


Zaproszenie na XV Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne Łazy 2017

W dniach 13-15 września 2017 w Łazach Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną  Koło w Koszalinie organizuje po raz XV  Ogólnopolskie  Integracyjne  Warsztaty Artystyczne Łazy 2017

Uczestnicy pleneru w tym roku będą mieli wyjątkowo szeroki wachlarz możliwości wyrażania swych emocji przez sztukę. Dla przybyłych do Łaz zorganizowane zostaną  warsztaty  fotograficzne, tworzenia biżuterii z guzików, transferu na materiale , taneczne, teatralne, tworzenia biżuterii z guzików, malarstwa olejnego, rysunku, florystyki, wikliniarskie, „drugie życie koszulki”, „list w butelce”, rękodzielnicze, filmowe, relaksacyjne , wizażu  oraz wiele innych twórczych i integracyjnych zajęć przygotowanych przez organizatora.

W 4 namiotach tematycznych uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość zaprezentowania swoich szczególnych osiągnięć i sukcesów.

Do przepięknej nadmorskiej miejscowości zapraszamy osoby z niepełnosprawnością intelektualną dla których sztuka pełni ważną rolę w życiu.

Warsztaty sfinansowane są ze środków PFRON, PSONI Koła w Koszalinie oraz lokalnych sponsorów.

Placówki typu WTZ i ŚDS zainteresowane udziałem w Warsztatach proszone są o kontakt telefoniczny z koordynatorem projektu pod nr tel. 94-345-08-53

Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny po zakwalifikowaniu przez organizatora.

Comments are closed.