Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną


Zaproszenie na XLI Sympozjum Naukowe „Samostanowienie i niezależne życie osób z niepełnosprawnością intelektualną”

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym i Pani Prof. dr hab. Anny Firkowskiej-Mankiewicz, Przewodniczącej Polskiego Zespołu do Badań Naukowych nad Niepełnosprawnością Intelektualną, mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na doroczne Sympozjum Naukowe – w tym roku już XLI – pn. „Samostanowienie i niezależne życie osób z niepełnosprawnością intelektualną”, które odbędzie się 24 listopada 2017 w MEDIATECE w Warszawie, ul. Szegedyńska 13 A.

Poniżej zaproszenia załączamy Program, Formularz zgłoszeniowy i mapkę dojścia do Mediateki z najbliższej stacji Metra Wawrzyszew.

Jak Państwo przeczytacie w Programie, zwracamy szczególnie uwagę na praktyczny aspekt samodzielności i niezależności, stąd tak duża reprezentacja profesjonalistów, z czego się bardzo cieszymy! Ponadto, mamy w tym roku bardzo ciekawych gości zagranicznych – z Izraela i z Irlandii.

Po szczegółowym rozliczeniu Sympozjum, uczestnicy otrzymają na podany adres mailowy notę księgową na pokrycie części kosztów organizacji Sympozjum, w wysokości ok. 50-55 zł.

Oczekując Państwa przyjazdu do Warszawy, przesyłam wyrazy szacunku

Dr Monika Zima-Parjaszewska

Prezeska Zarządu Głównego


Program Sympozjum

Formularz zgłoszeniowy Sympozjum 24.11.2017

Mapka

 

Comments are closed.