Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną


Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ | Warszawa, 11.01.2017 r.

Wolontariat, zagraniczne staże i praktyki, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, edukacja dorosłych, rozwój pasji i zainteresowań, poznanie nowych możliwości, wzrost konkurencyjności na rynku pracy – to tylko niektóre z haseł towarzyszących programowi Erasmus+. Tylko w 2016 r. budżet programu wyniósł ok. 2,2 mld euro (w tym dla Polski na ten rok przeznaczono 102,9 mln euro).

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym Programu Erasmus+ są zaproszone 11 stycznia 2017 r. na godzinę 10.00 na Stadion PGE Narodowy w Warszawie. W wydarzeniu mogą uczestniczyć zarówno osoby, które mają bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu unijnych programów edukacyjnych, jak i ci, którzy dopiero szukają pomysłu na realizację własnego przedsięwzięcia. Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzonych 16 paneli, które poprowadzą eksperci z Narodowej Agencji Programu Erasmus+.

Uczestnicy spotkania poznają ofertę programu Erasmus+, zasady dotyczące wnioskowania o środki finansowe, realizacji projektów oraz ich rozliczania. Obecni eksperci chętnie posłużą radą w rozwiązywaniu ewentualnych problemów, rozwieją wątpliwości oraz zachęcą uczestników do realizacji interesujących i wartościowych przedsięwzięć.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronach programu Erasmus+.

Comments are closed.